Kıbrıs Otelleri Girne İle İlgili Az Bilinenler

Dünya üzerinde mevcut olan yerler arasında oldukça çeşitli yerde eğlence hissedilebilir, tatil yapılabilir ve gezip görülebilecek mekan bulunabilir. Ancak tabi ki bu belirlenecek yerlerde bulumakta ola eğlence anlayışı da gerçekten önemlidir. İşte bu nokta kapsamında Kıbrıs en önde bir tercih olarak görülebilir. Özellikle tatil ve eğlence bakımlarını birleştirmek istemekte olan kişilerin kesinlikle tercih etmesi gereken isimlerden bir tanesi olarak Kıbrıs gösterilebilmektedir. Kıbrıs otelleri eğlence bakımından bir numaralı yerlerdir. Özellikle çeşitliliğin bulunması Kıbrıs eğlence anlayışını daha da ön noktaya çıkartmaktadır. herkese uygun şekilde dizaynı oturtturulmuş oteller ve eğlenceler Kıbrıs’ta mevcut durumdadır. Aynı zamanda ucuz tatil ve cüzi miktarda tatil bulmak isteyen kimselerin de kesinlikle Kıbrıs ucuz otel seçeneklerini tercih etmesi gerekir.

Uygun maliyetli tatil ismi geçtiğinde hafızalara kazınmış olan ilk yer aslında Kıbrıs’tır. Çünkü özellikle bizim ülkemize göre sunduğu türler ve maliyeti açısından hesaplama bakıldığında Kıbrıs’ın çok daha maddi açıdan iyi bir yer olduğunu söylemek mümkündür. Kıbrıs butik otel türleri ile hem tatil çok kaliteli bir şekilde yapılabilir hem de bazı zamanlara denk getirilirse ulaşma bakımından Kıbrıs tatil uçak biletleri ve otel paraları çok uygun miktarlara alınabilir. Kıbrıs uygun otel aramaya çalışan kişiler gittikleri zaman belirli Kıbrıs’ın şehir merkezlerine yakın konumlarda ucuz miktarda tatillerini gerçekleştirebilirler. Bu sayede de çok ucuza ve çok kaliteli bir tatil yaşamış olurlar.

Kıbrıs kaliteli tatil için tercih edilebilecek bir isimdir. Bu tatillerin bakılabileceği noktalardan bir tanesi de Acapulco Resort Convention Spa Hotel adı ile biliniyor durumdadır. Bu otel 847 oda kapasitesine sahiptir ve aynı zamanda Ercan havalimanına 30 km, Girne merkeze ise 8 km uzaklığında olan çok kaliteli bir yerdir. Tesis 1982’den beri hizmet sunmaktadır ve 2010 tarihinde de tesis restorasyonu gerçekleştirilmektedir. Ücretli ve ücretsiz olarak pek çok Kıbrıs otel aktivitesi bulunmaktadır. Ücretsiz olarak animasyon, canlı eğlence, masa tenisi, voleybol, basketbol, dart, su kaydırağı, beach voley, fitness, TV salonu aktiviteleri mevcuttur. Ücretli olarak da değerlendirilebilecek pek çok tür bulunmaktadır. Bunlar bilardo, hamam, kano, sauna, deniz bisikleti, internet cafe, masaf, tenis, disco, jakuzi, oyun salonu gibi türlerdir. Özellikle aile ile tatil yapmayı düşünen olan insanlar için çocukları varsa bu çocuklar için de ücretli ve ücretsiz olarak çeşitli aktivitelerin bulunduğu görülebilmektedir. Ücretsiz olarak çocuk kulübü ve çok havuzu, ücretli olarak da bebek bakımı ve çocuk parkı türleri bulunmaktadır. Otelde tam pansiyon, yarım pansiyon seçenekleri yer alıyor. ekstra olarak denizi gören odalarında da tam ve yarım pansiyon türleri yer almaktadır.

Kıbrıs otel seçenekleri arasında yer alan en iyi otellerden bir tanesi de Cratos Premium ismi ile geçmektedir. Bu otel bünyesinde bulunan hizmetlerin oldukça iyi bir şekilde olduğunu iza edebilmek mümkündür ve bu otel hafızalara gelince Kıbrıs kaliteli otel kavramı herkesin aklına geliyor. Bu otel 2010’da açılmış ve 2011’de yeniliğe gitmiştir. 11 türde a la carte restoran, araç kiralama, bedensel engelli odası, güzellik salonu, 3 adet kapalı restoran, market, 2 adet açık havuz, asansör, doktor, havaalanı servis, konferans, otopark, 3 adet açık restoran, bar, fotoğrafçı, kapalı havuz, kuaför bölümleri mevcuttur. Bu otelde de ücretli ve ücretsiz hizmetler ile görülebilir. Ücretli olarak banana, dalgıçlık, jetski, masaj, sörf, bilardo, deniz bisikleti, kano, oyun salonu, yelkenli, bowling, internet cafe, katamaran, paraüt gibi aktivitelerin yer aldığı görülmektedir. Ücretsiz olarak da dart, animasyon, beach voley, hamam, sauna, disco, jakuzi, SPA, canlı eğlence, fitness, masa tenisi gibi etkinlikler bulunmaktadır. Gerek ücretli gerek ise ücretsiz hizmet seçeneklerini ile Kıbrıs misafirlerini en iyi konuk eden otelleri arasında bu otel baya rahat bir şekilde görülebilir. bunun yanında fiyatlar da oldukça az seçeneklerden oluştuğu için Kıbrıs ucuz tatil yer almakta olan grupların kesin olarak tercih etmesi gereken merkezlerden bir tanesi olarak gösterilebilir.Kıbrıs’ın en önemli ve en kaliteli otellerinden biri de Grand Pasha oteldir. Bu otelde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmetleri yeme noktasında yer almaktadır. Konsept olarak ücretsiz içecek ve yiyecek seçenekleri bulunmaktadır. 128 kapasiteli bir tesistir. bir de Girne merkezde konumlandırılmış olması büyük bir avantajdır. Ercan havalimanına 44 km konumda bulunmaktadır. Yine bu otelde de a la carte restoran, 3 adet bar, havaalanı servis, market, açık havuz, bedensel engelli odası, kapalı restoran, otopark, açık restoran, doktor, konferans, resepsiyonda kasa hizmetleri verilmektedir. Ücretli ve ücretsiz etkinlikleri de bulunmaktadır. Ücretsiz olarak fitness, hamam, jakuzi, sauna servisleri bulunuyor. Ücretli olarak da masaj aktivitesi var. Çocuklar için ücretli olarak bebek bakımı da yapılmaktadır. Aynı zamanda Kıbrıs Lefkoşa Otelleri minder ve şezlong servislerinin de ücretsiz olduğu söylenebilir.

Bafra Otelleri İle İlgili Bilmeniz Gereken Önemli KonularKıbrıs’ın Girne merkezine yakın yerde kurulan önemli otellerinden biri de Vuni Palace oteldir. Bu otelin Ercan havaalanına uzaklığı 35 km’dir ve Girne merkeze 1 km uzaklıktadır. tarihinde yapılmıştır. Otelde A la carte restoran, açık havuz, açık restoran, 5 adet bar, haavalanı servis, konferans, resepsiyonda kasa, otopark, 2 adet kapalı restoran, asansör, doktor, açık havuz, market, kapalı havuz, tiyatro, bedensel engelli odası, araç kiralama gibi özellikler vardır. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere pek çok eğlence türleri de bulunmaktadır. Ücretsiz olarak animasyon, sauna, jakuzi, TV salonu ve mini golf seçenekleri tercih edilebilir. Ücretli olarak da banana, hamam, masaj, bilardo, internet cafe, yelkenli, deniz bisikleti ve jetski aktiviteleri bulunmaktadır. Çocuklar için de ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki seçenkte aktivite konumlandırılmıştır. Ücretli olarak bebek bakımı, çocuk kulübü vardır. Ücretsiz olarak da çocuk havuzu ve çocuk parkı seçenekleri yer alıyor. Kıbrıs’ın bu şekilde hizmetlere açık olan otellerini tatil için ziyaret ederek hem keyifli zamanlar geçirilebilir hem de bu keyifli zamanlar yaşanırken oldukça ucuz miktarlar ödenebilir. Yani en az fiyata oldukça iyi kalitede hizmet alabilmek için Kıbrıs otelleri gidilebilir. Özellikle otellerindeki Kıbrıs etkinlik takvimleri değerlendirildiğinde çok kaliteli bir tatil yaşanabileceğini söylemek de mümkün olacaktır. Tüm bu nedenlerden dolayı Kıbrıs tatil için değerlendirilebilecek çok önemli bir merkezdir denebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *